Aklavietė

Kaip Dievas pakeitė mano gyvenimą (taip pat ir mano žmonos)..

Ar galėčiau jums prisistatyti? Aš esu jūsų kolega iš Olandijos ir norėčiau su jumis pasidalinti tuo, kas su manimi buvo nutikę prieš daugelį metų. Važiavau sunkvežimiu su žemagrinde priekaba, kurioje vežiau dvylikatonį aukštai keliantį automobilinį krautuvą. Kai priartėjau prie geležinkelio viaduko, sumažinau greitį ir jau maniau, kad pravažiuosiu. Tačiau viadukas buvo truputi pasviręs ir aš užstrigau telikus keliems coliams. Pagalvojau: „Stipriau paspaudęs, galėčiau ištrūkti“. Ir staigiai paspaudęs akceleratorių aš tai ir padariau. Bet tuomet įkliuvau į dar didesnę bėdą…! Išilgai šio didelio viaduko buvo kitas, ganėtinai siauras, kurio aš prieš tai nebuvau pastebėjęs. Kai krautuvo ramstis atitrūko nuo didelio viaduko, jis pateko į tarpą tarp šių dviejų viadukų. Nebegalėjau pajudėti nei pirmyn nei atgal. Viena, ką galėjau padaryti, tai visiškai išleisti orą iš krautuvo padangų ir dalinai iš žemagrindės priekabos. Taip aš ištrūkau iš šių spąstų. Nuo to laiko sunkvežimyje turiu žemėlapį, kuriame nurodytos beveik visos geležinkelio pervažos ir viadukai, jų plotis ir aukštis.

Įvykiai panašūs į šį, sunkvežimio ir priekabos įvykį, gali nutikti ir gyvenime. Gyvenime taip pat galime įstrigti. Mes susiduriame su problemomis ir tada „gudrybių“ dėka bandome išsivaduoti. Kartais mums atrodo, kad tai taip pat pavyks, tačiau anksčiau ar vėliau patenkame į aklavietę be išeities. Štai kaip mano gyvenime yra įvykę. Bandžiau save pateisinti menkais pasiteisinimais. Būdamas kelis metus vedęs, tapau nenuoširdus. Mudu su žmona nutolome vienas nuo kito. Dėl vieno buvau tikras: mano gyvenimas buvo nieko vertas ir aš jį norėjau pakeisti! Bet nežinojau, kaip imtis reikalo. Kai bandžiau pakeisti save, aš ir vėl supratau, kad tai nepasiekiama. Reikalai vis blogėjo. Gal jums tai jau yra pažįstama, galbūt ir jūs esate taip pat pavargęs ir susipainiojęs. Jeigu norite tikrų pokyčių, yra vienas sprendimas. Atradau, kad yra kitas kelias. (Net jeigu jūsų padėtis nėra tokia bloga kaip mano, aš jus raginu apsvarstyti tą kitą kelią.) Šis kelias niekada nesibaigia aklaviete. „Tas kelias“ yra Jėzus Kristus. Jis sakė: “Aš esu Kelias, Tiesa ir Gyvenimas“. Jis taip pat sakė kad bet kas, kas yra dvasiškai pavargęs ir nežinantis ką daryti, gali keliauti su Juo. Jis žada vidinę taiką ir ramybę. Leiskite papasakoti kaip galų gale pasikeitė mano gyvenimas. Aš papasakojau Dievui apie savo ydas, nuodėmę ir savo norą pailsėti. Paprašiau jo atleidimo už viską, kas buvo blogo nutikę mano gyvenime dėl mano paties kaltės. Padėkojau Dievui už tai, kad Jėzus Kristus mirė už mano nuodėmes ir kėlėsi iš numirusiųjų. Aš susitaikiau su žmonėmis tiek kiek galėjau. Ir Dievas atleido visas mano nuodėmes, ir jis atnaujino mano gyvenimą. Tą patį jis padarė ir su mano žmonos gyvenimu, nes ji taip pat pripažino visas savo nuodėmes ir priėmė Jėzų Kristų kaip savo išganytoją. Tai padarėme klaupdamiesi ir išsakydami viską ką nešiojome savo širdyse. Dievas atnaujino mūsų gyvenimus.

Mūsų santuokinis gyvenimas tapo nuostabesnis nei buvo tuo metu kai mes pirmą kartą įsimylėjome. Po to, kai mes kartu nusprendėme įsileisti Jėzų į savo gyvenimus ir gyventi su Dievu, mes pragyvenome laimingai kartu beveik 30 metų. Po 32 santuokos metu mano žmona Fija susirgo vėžiu. Po 10 ligos mėnesių, visiškoje dvasios taikoje ir ramybėje, ji iškeliavo kartu su Jėzumi ten, kur, esu tikras, mes susitiksime su ja, kai ateis laikas man palikti šį pasaulį. O taip, jai tebuvo 54 metai, ji buvo per jauna, ir aš ją būčiau turėjęs šalia dar daugelį metų. Tačiau tokia buvo Dievo valia. Dievas iš tiesų suteikė jai ir man naują gyvenimą, ir Jo taika ir ramybė buvo kartu su mumis sunkiais mūsų gyvenimo metais. Jie vis dar su manimi net ir dabar, kai mano brangios meilės nėra šalia. Kai mes priėmėm Jėzų, tai nebuvo tiesiog paprasta mintis ar „šuolis tamsoje“. Ne, Dievas buvo visus tuos metus ištikimas, ir Jis iš tiesų pakeitė mūsų gyvenimus.

Jis nori pasėti taiką ir jūsų gyvenime. Jeigu trokštate gyventi harmoningą, pilną vidinės taikos ir ramybės gyvenimą bet kuriomis aplinkybėmis, tuomet susiraskite ramią vietą, kurioje jūs galėtumėte pabūti vienumoje ir pasišnekėti su Dievu, tiktų net jūsų automobilis. Ar šauktumėte garsiai, ar tyliai šnibždėtumėt, tai nėra taip svarbu. Visa, ką jūs nuoširdžiai sakote, Jis girdi! Ir Jis ne tik klausys, bet ir atsakys jums, suteikdamas jūsų vidiniam gyvenimui taiką ir ramybę, jeigu jūs nuoširdžiai išpažinsite. Ar pamenate tą žemėlapį mano sunkvežimyje? Visada juo naudojuosi, kai man reikia pravažiuoti su savo žemagrinde priekabą įtartinas kryžkeles, arba su labai aukštu kroviniu pravažiuoti po viaduku, kai aš nesu tikras, ar pakaks aukščio. Šiuo metu turiu kitokį „žemėlapį“. Tiesa pasakius tai knyga. Ta knyga yra Biblija. Joje skaitau apie begalinę Dievo meilę ir Jo mano gyvenimo planus. Ši knyga yra mano gidas, kuris neleidžia man vėl “užstrigti“.

Aklavietė arba…

Biblijoje kalbama apie du kelius. Apie pirmą kelią rašoma: Yra kelias kuris atrodo tinkamas žmogui, bet baigiasi mirtimi… (Patarlių knyga 14:12). (Aš buvau šiame kelyje, kol nenusukau pas Jėzų. Aš ėjau link „amžinų vargų“, buvau amžiams pasimetęs. Pragaras yra tikras!)

Antrasis kelias, nurodytas Biblijoje, yra Jėzus Kristus. Jis sako: „Aš esu kelias… (Jn 14:6)… Kas tiki mane, – nors ir numirtų, bus gyvas… (Jn11:25).

Dabar aš esu šiame kelyje. Siekiu „amžinos laimės“, amžiams saugus. Rojus yra tikras!) Kurį kelia renkatės jūs? Jeigu jūs vis dar klaidingame kelyje darykite tai, ką darėte, bet jeigu paklysite kur nors su savo sunkvežimiu, sugrįžkite, pradėkite iš naujo ir pasirinkite teisingą kelią!

P.S. Norėdami gauti papildomos medžiagos skaitymui, prašome užpildyti kvitą. Aš būsiu laimingas siųsdamas jums tai, ko prašote. Viskas yra nemokama ir be jokių įsipareigojimų.

Martin Stam olandų vairuotojui

Naujas gyvenimas, ar tai įmanoma?  Spauskite čia

    padaryti savo pasirinkimą:
    [checkbox* Gratis use_label_element "Biblija "CD"]